Menu Content/Inhalt
Ana Sayfa arrow Forum
Forum
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.
Kayıp Parola?
Cvp:Babaeski Devlet Hastanesi (1 izleyici)

_GEN_GOTOBOTTOM Cevapla

BAŞLIK: Cvp:Babaeski Devlet Hastanesi

Hüseyin Çakır (Yetkili)
Yetkili
Gönderiler: 481
graphgraph
Kullanıcının bilgilerini görmek için tıklayın
Babaeski Devlet Hastanesi 07/08/2011 14:00 Kanaat Notu: 8  
Pancarköyde şu günlerde bir salgın kol geziyormuş arkadaşlar. Benim kızıda geçen çarşamba günü Babaeeski Devlet Hastanesine götürmüşler. İshal kusma ve ateşten dolayı.

Babaeski ssk büyük bir hata yapmış ama... benim küçük kızımı ilaç yazıp geri göndermişler. Çocuk doktoruna gözükmesi gerektiği konuşunda uyarıda bulunmamışlar. Aradan geçen 5 gün içinde kesilmeyen ishal den halsiz düşen kızıma şu anda Burgaz devlet hastahanesinde serum takmışlar. ve demişlerki niye bir çocuk doktoruna göstemediniz niye sizi oradan uyarmadılar.

Bende İstanbulda olduğumdan şikayet için hastahaneyi telefonla aradım. Başhekimi muhattap gösterdiler. Bende başhekime internet üzerinden mesaj çektim.

Sevgili arkadaşlar eğer salgından dolayı çocuğunuz rahatsız ise bir çocuk doktoruna gösterin. Acildeki stajyerlere güvenmeyin.

Bu konunun peşini bırakmıyacam. Benim küçük kızımın kollarına iğneler batırılmasına sebep olan bu doktor bozuntularından mutlaka hesap sorucam....
  Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.
Erşan Türkoğlu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 670
graph
Cvp:Babaeski Devlet Hastanesi 07/08/2011 22:35 Kanaat Notu: 10  
Huseyin buyuk gecmis olsun. Doktorlk her meslekte oldugu gibi kisiye cok bagli bir meslek. Bazi doktorlarin kasap bile yapilmamalari gerekir. Kiziniza acil sifalar, ishal cok gucsuz birakir. Bol bol hosaf falan icirin susuz, mineralsiz kalmasin.
Volkan Türkoğlu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 280
graphgraph
Cvp:Babaeski Devlet Hastanesi 09/08/2011 14:15 Kanaat Notu: 4  
Hüseyin çok geçmiş olsun. Bgibi olayların peşini kimsenin bırakmadığı zaman ülke olarak rahat edeceğiz. Hoşçakalın...
_GEN_GOTOTOP Cevapla
© Copyright 2007 Best of Joomla, Sistem: FireBoardGönderileri Masaüstünüze Alın
designed by madeyourweb.com mambo templates